Vakcinuotas

Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas

Jei pageidaujate grąžinti užsakytas prekes prieš tai turite susisiekti su mumis el. paštu: [email protected] ir informuoti apie pageidavimą grąžinti prekes. Dėl tolimesnių veiksmų mes su jumis susisieksime.
Jei pasirinktos prekės dydis jums netiko mes už tai pinigų negražiname, todėl prieš pirkdami įsitikinkite kokio dydžio jums reikia. Dydžių lenteles rasite prekės aprašymo puslapyje(virš “I KREPŠELĮ” mygtuko).
Pretenzijos dėl netinkamai atspausdintų / sugadintų / sugedusių daiktų turi būti pateiktos per 4 savaites nuo produkto gavimo. Dėl pakuočių, pamestų pervežimo metu, visos pretenzijos turi būti pateiktos ne vėliau kaip per 4 savaites nuo numatomos pristatymo datos. Pretenzijos, dėl mūsų klaidos, yra  kompensuojamos mūsų sąskaita.
 
 
Neteisingas adresas – jei jūs pateiksite neteisingą adresą,  siunta bus grąžinta. Jūs būsite atsakingi už persiuntimo išlaidas, kai patvirtinsime atnaujintą adresą ir apmorėsite persiuntimo kaštus siunta jums bus pakartotinai išsiųsta.
 
 
Pranešimas ES vartotojams: Pagal 2011 m. Spalio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2011/83 / ES dėl vartotojų teisių 16 straipsnio c ir e punktų, atsisakymo teisė negali būti numatyta:
 
1) tiekiamos prekės, kurios pagamintos pagal vartotojo specifikacijas arba yra aiškiai pritaikytos asmeniniams poreikiams;
2) užplombuotos prekės, kurios po pristatymo buvo neužklijuotos ir todėl dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių nėra tinkamos grąžinti.